Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
https://www.sidlovpraze10.cz / Informace / Informace pro firmy / Sídlo pro firmu Praha a místo vašeho podnikání...
foto
Sídlo pro firmu Praha a místo vašeho podnikání...
Zařazeno do kategorie:
Informace pro firmy
Dodavatel služeb:
Unimoservis s.r.o., ČR
Disponibilita:
 
Sdílet:                

Související hesla:
Informace, Sídlo pro firmy - společnosti, Virtuální kancelář, Sídlo pro S.R.O.

Parametry:
A.s., FO - OSVČ, Spol.s r.o.

Proč přesunout své sídlo společnosti do Prahy, i když podnikáte jinde?

Sídlo v Praze zajistí Vaší firmě prestiž bez nutnosti stěhování kanceláře, sníží množství administrativy při stěhování, změnách provozen a pod., dodá Vaší firmě význam nejen ve výběrových řízeních, ale i ve všech prezentačních materiálech a přinese řadu dalších výhod.  Změnou sídla do Prahy se určitě snižuje pravděpodobnost různých kontrol, která je ve velkém městě nižší než na maloměstě. Využití anonymity velkoměsta není na škodu.

Naše společnost nabízí:
- zřízení administrativního sídla Vaší společnosti – virtuální kancelář
- zřízení poštovní adresy
- příjem pošty a zásilek
- zasílání upozornění o došlé poště e-mailem
- dosílání přijaté pošty
- krátkodobý pronájem dané kanceláře pro účely jednání

Našimi klienty jsou lide, kteří pracují v terénu či doma - jsou to IT specialisté, obchodníci na internetu, odborní konzultanti, lektoři, finanční poradci, pojišťovací agenti nebo lidé, kteří prostě kancelář ve smyslu jak si ji představujeme nepotřebují a náklady na ni by pro ně byly vyhozením peněz z okna.

Sídlo ve virtuální kanceláři, je ideální pro podnikatele, kteří z jakéhokoli důvodu nepotřebují vlastní prostory a chtějí ušetřit peníze za pronájem prostor, mzdy asistentky, atd. Zároveň je to daleko profesionálnější varianta než sídlo firmy v obýváku. Tento postup je plně v souladu se zákonem, který pouze vyžaduje, aby každá společnost měla v obchodním rejstříku zapsáno své zákonné sídlo a toto sídlo bylo správně označeno. VIRTUÁLNÍ SÍDLO - IDEÁLNÍ PRO FIRMY ŘÍZENÉ Z DOMOVA!

Související položky:

foto
Unimoservis s.r.o., ČR /
Souhlas s umístěním sídla firmy - (s.r.o., a.s., n.f., nadace,...
 
FORMULÁŘ pro odeslání Vaší NEZÁVAZNÉ POPTÁVKY na sídlo pro společnost nebo sídlo OSVČ v Praze. Odešlete-li formulář kompletně vyplněný dorazí Vám na email obratem návrh smlouvy na sídlo s nabídkou nejlepší ceny pro Vás. (položky označené* jsou povinné)
 
 
Reklama