Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.sidlovpraze10.cz / Sídlo pro firmy - společnosti / Informace pro firmy / Virtuální kancelář v Praze stěhujte zdarma kdykoliv potřebujete!
foto
Virtuální kancelář v Praze stěhujte zdarma kdykoliv potřebujete!
Zařazeno do kategorie:
Informace pro firmy
Dodavatel služeb:
Unimoservis s.r.o., ČR
Disponibilita:
 
Sdílet:                

Pokud jste již náš klient - Virtuální kancelář můžete v Praze změnit (přestěhovat se) zdarma!
U NÁS Kdykoliv a kolikrát chcete!

Pokud již využíváte naši virtuální kancelář, kdekoliv v Praze a rozhodnete se  pro přestěhování do jiné naší virtuální kanceláře v jiné části Prahy zaplatíte u nás pouze manipulační poplatek (cca 240Kč s dph) za vydání nového souhlasu s umístěním sídla firmy a výpisu z katastru nemovitostí. 

Máte-li takový požadavek neváhejte nás kontaktovat!  Tel 728991247, email: unimoservis@seznam.cz

Cena, která Vám platí ve stávající kanceláři Vám bude platit i nadále!

Nabízíme virtuální kanceláře v Praze 9, virtuální kanceláře v Praze 10, virtuální kanceláře v Praze 5, virtuální kanceláře v Praze 6. V těchto virtuálních kancelářích můžete umístit Vaše sídlo firmy - právnické osoby (sro, as, SE, nadace, nadační fond) nebo místo podnikání  - sídlo podnikatele - fyzické osoby OSVČ a kdykoliv se stěhovat z jedné do jiné

FORMULÁŘ pro odeslání Vaší NEZÁVAZNÉ POPTÁVKY na sídlo pro společnost nebo sídlo OSVČ v Praze. Odešlete-li formulář kompletně vyplněný dorazí Vám na email obratem návrh smlouvy na sídlo s nabídkou nejlepší ceny pro Vás. (položky označené* jsou povinné)
  
Přeposlat: Virtuální kancelář v Praze stěhujte zdarma kdykoliv potřebujete! na zadaný email.  
Reklama